Novinka žhavější než pekelný oheň!

Judas Priest se minulý rok zapotili ve studiu a teď nám předhodili našlapané album Firepower. Na rozdíl ode mne máte při ruce celé album, ale to mi nebrání v tom, abych těch pár zveřejněných ukázek nezhodnotil. Jako první se k nám dostal singl, Lightning Strike“. Ten nám Judas nabídli už 5. ledna a musím říct, že předčil mé očekávání. Ačkoliv se dá považovat za klasickou tvorbu Judas Priest, oproti minulému albu je hudba rychlejší a dynamičtější. S jistotou můžu říct, že to musí zaujmout většinu milovníků heavy metalu.

Stejný název jako album nese i další uvolněná píseň Firepower. Té jsme se dočkali začátkem února a nemohli jsme si přát víc. Ať už riffem nebo celou kompozicí hudby odkazuje tato skladba na jejich tvorbu přelomu 80. a 90. let, což pochválí každý fanoušek.
Judas nám samozřejmě přichystali i teasery některých dalších pecek, ale kompletně je uslyšíme až po vydání. Nakonec mohu jen dodat, že z mého pohledu jde o velké překvapení a nezbývá nic jiného než album doporučit k poslechu.

Interpret: Judas Priest
Album: Firepower
Žánr: H20eavy metal
Datum vydání: 9. března
Hodnocení: ostrých 90% (v očekávání)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *