10 typů studentů o prázdninách

Pracant

Práce, práce, práce a zase práce. Odpovědí na otázku, jestli nechce ven, bude zaručeně: „Nemůžu, práce“. Po prázdninách se chvástá, že je v balíku, kolik si toho pořídil a že si může dokonce i dovolit auto. Po týdnu rozhazování si stěžuje, že nemá na učebnici z angličtiny.

Cestovatel

Kam přijde, tam vnucuje svůj 8 TB harddisk s fotkami zvířátek, kytiček a různých pitomostí, co nafotil na svých cestách. Prv;ní školní den přinese na ochutnání smažené žížaly v čokoládě, čímž přiotráví polovinu třídy. Přeživší musí další dny vytrvale ignorovat jeho sáhodlouhé nabádání k návštěvě afrických kmenů a adopci tamější březí oslice.

Instagramová královna

#beauty, #natural #NováRtěnka #NovéBoty #selfie #sKámoškamaNaKafíčku #sKámoškamaNaNákupu #ForeverAlone #KoukněteJakMámHubenýNohy #h8gym #czechmodel #fashion #followme #lifestyle

Skautík

To je přesně ta jediná osoba ve vaší třídě, co nemá Facebook. První den prázdnin se sbalí a v divném kroji (s šátečkem, co zdědil po dědečkovi) odjede na tři týdny se stejně divnejma lidma do temného lesa. Domů přiveze sbírku chrobáků a hromadu bezcenných cetek, co našel v keškách.

Intelektuál

Košile, kšandy, divný oblečení a ulíznutý účes. Nikdo neví, co dělal, protože nemá žádný kamarády.

WOWkař

Po vydání nové hry, rozšíření, nebo season passu poprosí maminku, že potřebuje dvacet balíků chipsů a pět kartonů Mountain Dew. Po donášce objednávky až do pokoje se daná osoba zabarikáduje na dobu neurčitou, resp. do doby, než chytí horečku. Tento člověk nevychází ven a když už, tak jen o půlnoci, aby náhodou nenabral barvu. První školní den, kdy vyjde na světlo, instantně zpopelnatí.

Pařmen

Byl na každý pařbě, plesu i after party…
vlastně všude, kde je chlast a hezký holky. Strašně rád by o tom vyprávěl, ale bohužel si nic nepamatuje.

Reparátista

S blbým pocitem se všem omlouvá, že se musí celé prázdniny šprtat, dopisovat laborky, nebo zabořit hlavu do CADů. Nakonec se ale stejně přidá k pařmenovi a instagramové královně…

“Bodybuilder“

Na jeho Spotify nenajdete nic jiného, než hodinové kompilace motivační hudby. V posilovně si dává velký pozor, aby všichni viděli jeho Supreme trenky a v hlavě nemá nic jiného, než souhrnou statistiku, kolik muscle upů zvládne a kolik do sebe natlačil kalorií. Na konci prázdnin si pravidelně trhá půlku svalů a skřípá nervy.

„Zlato, kam pojedem?“

To je přesně ta věta, kterou většina z vás neuslyší, protože jste zkrátka Gočárovci.

Alena Wichterlová [3.F]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *