faef4r87g4es7d8s4gerg478e4






Bakaláři – Suplování


Suplování:   Pátek 26.10.2018 (druhý týden)

Nepřítomní učitelé

.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bahníková Markéta

 

Bz

Mh

..

..

..

       

Čiperová Eva

       

Sk

Bm

Sr

         

Havlíková Anna

 

<>

….

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Belza Radek

5.hod

výměna <<

SME

2.C

(175)

z 31.10. 6.hod

Bízová Jindra

4.hod

supl. (Ba)

KAM

2.E (sk1)

(204)

 
 

5.hod

výměna >>

ANJ

3.E (A1)

 

na 25.10. 2.hod

Booth Mathew Joseph

5.hod

spojeno (Cp)

ANJ

1.F (A2)

(213)

 
 

5.hod

změna

ANJ

1.F (A1)

(213)

 

Brzák Milan

1.hod

supl. (Ba)

KAM

2.D (sk1)

(204)

 

Čejka Milan

5.hod

výměna <<

SME

3.E

(249)

z 25.10. 2.hod

Engelmaierová Zuzana

6.hod

výměna <<

STA

3.E

(249)

z 8.11. 1.hod

Havlíková Anna

7.hod

výměna <<

STK

3.F

(048)

z 1.hod

Mahnel Petr

2.hod

supl. (Ba)

KAM

2.F (sk1)

(204)

 

Pohanová Tereza

1.hod

výměna <<

ARC

3.F

(212)

z 7.hod

 

5.hod

výměna >>

STA

2.C

 

na 31.10. 6.hod

 

6.hod

výměna >>

ARC

3.E

 

na 8.11. 1.hod

 

7.hod

výměna >>

ARC

3.F

 

na 1.hod

Skaličková Iveta

4.hod

změna

ANJ

4.A (A1)

(247)

 
 

4.hod

spojeno (Cp)

ANJ

4.A (A2)

(247)

 

Syromyatnikov Vladimir

6.hod

spojeno (Cp)

ANJ

2.F (A1)

(113)

 
 

6.hod

změna

ANJ

2.F (A2)

(113)

 

Tesař Jan

5.hod

výměna >>

ANJ

3.E (A2)

 

na 25.10. 2.hod

Vorel Jindřich

1.hod

přesun <<

TES

3.D

(272)

z 1.11. 8.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

6.hod

KAM

sk1

 

odpadá

 

(Ba)

 

7.hod

KAM

sk1

 

odpadá

 

(Ba)

1.F

5.hod

ANJ

A2

(213)

spojí

Booth Mathew Joseph

(Cp)

 

5.hod

ANJ

A1

(213)

změna

Booth Mathew Joseph

 

2.C

5.hod

SME

 

(175)

výměna <<

Belza Radek

z 31.10. (St) 6.hod

2.D

1.hod

KAM

sk1

(204)

supluje

Brzák Milan

(Ba)

2.E

4.hod

KAM

sk1

(204)

supluje

Bízová Jindra

(Ba)

2.F

2.hod

KAM

sk1

(204)

supluje

Mahnel Petr

(Ba)

 

6.hod

ANJ

A1

(113)

spojí

Syromyatnikov Vladimir

(Cp)

 

6.hod

ANJ

A2

(113)

změna

Syromyatnikov Vladimir

 

3.B

5.hod

ARC

   

odpadá

 

(Ba)

3.D

1.hod

TES

 

(272)

přesun <<

Vorel Jindřich

z 1.11. (Čt) 8.hod

3.E

5.hod

SME

 

(249)

výměna <<

Čejka Milan

z 25.10. (Čt) 2.hod

 

6.hod

STA

 

(249)

výměna <<

Engelmaierová Zuzana

z 8.11. (Čt) 1.hod

3.F

1.hod

ARC

 

(212)

výměna <<

Pohanová Tereza

z 7.hod

 

7.hod

STK

 

(048)

výměna <<

Havlíková Anna

z 1.hod

4.A

4.hod

ANJ

A1

(247)

změna

Skaličková Iveta

 
 

4.hod

ANJ

A2

(247)

spojí

Skaličková Iveta

(Cp)

 

 

Suplování:   Pondělí 29.10.2018 (třetí týden)

Nepřítomné třídy – nejsou
Nepřítomní učitelé – nejsou
Místnosti mimo provoz – nejsou
Změny v rozvrzích učitelů – nejsou
Změny v rozvrzích tříd – nejsou

 

 

Suplování:   Úterý 30.10.2018 (třetí týden)

Nepřítomné třídy – nejsou
Nepřítomní učitelé – nejsou
Místnosti mimo provoz – nejsou
Změny v rozvrzích učitelů – nejsou
Změny v rozvrzích tříd – nejsou

 

 

Suplování:   Středa 31.10.2018 (třetí týden)

Nepřítomní učitelé

.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Šimek Martin

 

Cp

Šf

Sk

Bo

Pr

Kk

..

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Belza Radek

6.hod

výměna >>

SME

2.C

 

na 26.10. 5.hod

Bosák Jiří

4.hod

supl. (Si)

KCA

2.E (sk2)

(224)

 

Čiperová Eva

1.hod

supl. (Si)

KCA

2.E (sk2)

(224)

 

Kraják Pavel

7.hod

supl. (Si)

KCA

2.E (sk1)

(224)

 

Pohanová Tereza

6.hod

výměna <<

STA

2.C

(175)

z 26.10. 5.hod

Průšková Lenka

6.hod

supl. (Si)

KCA

2.E (sk1)

(224)

 

Skaličková Iveta

3.hod

supl. (Si)

KCA

2.E (sk2)

(224)

 

Šlofar Tomáš

2.hod

supl. (Si)

KCA

2.E (sk2)

(224)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.C

6.hod

STA

 

(175)

výměna <<

Pohanová Tereza

z 26.10. (Pá) 5.hod

2.E

1.hod

KCA

sk2

(224)

supluje

Čiperová Eva

(Si)

 

2.hod

KCA

sk2

(224)

supluje

Šlofar Tomáš

(Si)

 

3.hod

KCA

sk2

(224)

supluje

Skaličková Iveta

(Si)

 

4.hod

KCA

sk2

(224)

supluje

Bosák Jiří

(Si)

 

6.hod

KCA

sk1

(224)

supluje

Průšková Lenka

(Si)

 

7.hod

KCA

sk1

(224)

supluje

Kraják Pavel

(Si)

 

8.hod

KCA

sk1

 

odpadá

 

(Si)

 

9.hod

KCA

sk1

 

odpadá

 

(Si)

 

Zpracováno v systému Bakaláři