PlotterStore

Vítejte v našem skromném on-line obchůdku časopisu Plotter! Vzhledem k tomu, že rádi chodíme na trh s vlastní kůží, tak zde najdeš pouze naše vlastní produkty – od studentů pro studenty. Zprostředkováváme také stažení oficiálních učebních pomůcek pro studium na naší škole.

Veškerý výdělek z prodeje je využíván výhradně pro financování tvorby a tisku školního časopisu Plotter.

Aktuální nabídka


Více podrobností zde

ArchRuler – Rýsovací šablonka pro budoucí architekty

Přemýšlel někdy někdo nad tím, jak krásné by bylo rýsovat výkresů bez toho otravného vykreslování všemožných popisů, kót a šrafování? Jen pár kliknutí tě dělí od téhle šablonky, která ti usnadní jednotvárnou práci s rýsováním výkresů.

Obsahuje všechno potřebné, co se studentovi střední školy může hodit a navíc, vytvořili ji studenti pro studenty. ArchRuler urychlí celkovou práci díky vytištěným prvkům, které stačí vhodně umístit a vykreslit mikrotužkou, nebo vyrýsovat fixem. Chci vědět víc.

Cena:
159,- Kč

Způsob distribuce:
Osobní předání/poštou – nákup přes Aukro.cz

 


Více podrobností zde

AutoCAD – České šrafy

Kreslíte výkres, chcete šrafovat, ale ouha! Kde je ten železobeton?! Nemáte nainstalované ty správné šrafy a za boha nevíte, kde je stáhnout, nebo jak je nainstalovat. Nabízíme jedno z řešení.

Obsahuje:

• české šrafy pro AutoCAD
• automatický instalační skript pro většinu verzí (i AutoCAD 2019)

Cena:
ZDARMA

Způsob distribuce:
PŘÍMÉ STAŽENÍ Z NAŠEHO WEBU


Archicad – výkresová šablona

Archicad je velmi užitečný BIM program vyučovaný na naší škole. Jeho nastavování je ale náročné, proto pro nabízíme stažení oficiální schválenou šablonu od Ing. arch. Davida Bartoše ke stažení. Pro více podrobností rozklikněte.

Obsahuje:

• originální šablonu pro ARCHICAD 21.0
• převedenou šablonu pro ARCHICAD 20.0 a 20.1
• převedenou šablonu pro Artlantis studio 6 s texturami

Cena:
ZDARMA

Způsob distribuce:
PŘÍMÉ STAŽENÍ Z NAŠEHO WEBU